VC OSH Přerov 2016 se blíží

Už v neděli se koná 1. kolo VC OSH Přerov v Radíkově. 

3. kolo v Kosmonosech

Již potřetí jsme se setkali na fotbalovém hřišti v Kosmonosech. Celý den bylo krásně slunečno a přálo tak konečně skvělým výkonům pro všechna družstva. Dohromady přijelo soutěžit 21 družstev mužů a 13 družstev žen.

II. kolo PKL v Cetenově

V sobotu 21.5.2016 proběhlo v odpoledních hodinách další, v pořadí již druhé kolo PKL, u nově pořádajícího sboru v Cetenově.

Pozvánka Únětice 2016

Sbor dobrovolných hasičů Únětice pořádá 3. kolo XII. ročníku Západočeské hasičské ligy a 2. kolo XI. ročníku Šumavské Hasičské ligy – Dudák cup v požárním útoku

Protest

Formulář pro předkládání protestů

Pozvánka Obora

Sbor dobrovolných hasičů v Oboře Vás srdečně zve  na  1. ročník soutěže „o pohár SDH Obora“ v rámci prvního kola Západočeské hasičské ligy,  které se uskuteční  v sobotu 28.5. 2016  v Oboře. 

Pozvánka Únětice 2016

Sbor dobrovolných hasičů Únětice pořádá 3. kolo XII. ročníku Západočeské hasičské ligy a 2. kolo XI. ročníku Šumavské Hasičské ligy – Dudák cup v požárním útoku

NOČNÍ RADÍKOV CUP

Sbor dobrovolných hasičů v Radíkově pořádá noční hasičskou soutěž v požárním útoku 21. května 2016 od 2030 hod. NOČNÍ RADÍKOV CUP. Přijďte se podívat a zažít jedinečnou atmosféru.

Pravidla pro rok 2016

Pravidla Jihlavské OPEN ligy v p.ú. pro sezónu 2016.

2. kolo ve Velkých Hamrech

Sobotní odpoledne jsme strávili na krásném fotbalovém hřišti ve Velkých Hamrech, kde byla dráha téměř ukázková. Jediným a velkým nepřítelem byl toto odpoledne velký protivítr, který téměř všem zkomplikoval útok.  Přesto se o první cenné body přijelo utkat 17 týmů žen a 19 týmů mužů.

Pozvánka Bučí

Sbor dobrovolných hasičů Bučí si Vás dovoluje pozvat na 2. kolo 12. ročníku Západočeské hasičské ligy v PÚ 2016, které se uskuteční v neděli 29. 5. 2016 ve sportovním areálu SDH Bučí.

Zápis ze schůze Rady Zčhl

Dne 10. 5. 2016 proběhla od 19:00 hod schůze Rady Zčhl v plzeňském hotelu Central.

Kalendář soutěží a výsledky

Soutěže ligy zde | Kalendář ligy ve formátu iCal

T/R Kdy Kde bude Okr.
04.06. SpůleKT
02.07. PlániceKT
23.07. DílyDO
13.08. StrážovKT

Kdy Kde byla Okr.
23. 04. VýsledkyČeská KubiceDO
09. 04. VýsledkyDomažliceDO
26. 07. VýsledkyStrážovKT
18. 07. VýsledkyDílyDO
04. 07. VýsledkyPlánice, Náměstí Fr. KřižíkaKT
06. 06. VýsledkySpůle - u hasičské zbrojniceKT
11. 04. VýsledkyDomažliceDO
Kdy Kde byla Okr.
Vyberte kalendář

Nejlepší časy ligy 2016

Poř. Družstvo Okr.Nej.č.
1 Plánice Roman KohoutKT 76,40
2 Nebílovy Zbyněk MyslivecPJ 82,20
3 Díly Pavel KouříkDO 82,62
4 Česká Kubice Antonín RendlDO 83,26
5 Koloveč Jaroslav KličkaDO 83,48
6 Kvasetice Ondřej KlímaKT 83,96
7 Králův Dvůr Dušan PlodrBE 86,45
8 Pařezov Lukáš MachtDO 87,66
9 Díly Patrik KouříkDO 90,67
10 Postřekov Robin KnopfDO 91,55
11 Plánice Lukáš PláničkaKT 93,55
12 Uhelná Příbram Ladislav VobejdaHB 95,53
13 Kvasetice Pavel BallýKT 95,85
14 Příšovice Petr UherLI 96,52
15 Čeminy Stanislav ValentaPS 97,74
16 Cítoliby Robin BurešLN 98,26
17 Pocinovice Petr FormánekDO 98,92
18 Díly Václav BuršíkDO 100,81
19 - Edig Amberger Gleissenberg- 100,96
20 Mračnice Viktor BosákDO 101,38
21 Turkovice Josef BrabecPH 101,48
22 Hrad Nečtiny Karel ZapletalPS 102,09
23 Tlumačov Jakub KulhánekZL 102,18
24 Příšovice Dominik RaunerLI 102,36
25 Česká Kubice Martin ŠindelářDO 102,88
26 Česká Kubice Ondřej BlažekDO 104,62
27 Stanětice Josef HoffmannDO 104,74
28 Postřekov Petr AnderleDO 105,18
29 Mezholezy (dříve okres Domažlice) Michal JungmannDO 105,46
Poř. Družstvo Okr.Nej.č.

Nové odkazy

Odkazy zde


Název Liga
Stránky Šumavská ligaŠH
Název Liga

Kdo Čas * Liga
 Belarus ( Bělorusko )467,19 ŠH
 Strážov534,42 ŠH
 Kornatice444,83 ŠH
 Volary518,63 ŠH
 Cítoliby391,82 ŠH
 Kornatice380,50 ŠH
 Strážov598,62 ŠH
 Nevřeň375,44 ŠH
 Strážov763,02 ŠH
 Plánice437,89 ŠH
 Plánice411,07 ŠH
 Díly411,76 ŠH
 Spůle561,10 ŠH
 Plánice467,05 ŠH
 Brandov422,39 ŠH
 Plánice395,06 ŠH
 Koloveč477,54 ŠH
 Klenčí pod Čerchovem416,25 ŠH
 Horní Kamenice358,76 ŠH
 Zahorčice459,60 ŠH
 Strážov354,94 ŠH
 Strážov426,56 ŠH
Kdo Čas * Liga