Bookmark and Share

Spůlský železný hasič

Vydáno dne 22. 04. 2014 (2028 x přečteno)

Druhým kolem prvního ročníku Šumavské ligy v disciplínách TFA je soutěž pořádaná SDH Spůle pod názvem Spůlský železný hasič. Soutěž se bude konat dne 31.5.2014 od 10:00 hod., prezence proběhne mezi 9:00 – 9:45 hod, seznámení s tratí pak mezi 9:45 – 10:00 hod.


Na trati Vás prověří následující disciplíny: roztažení 2×3 hadic „B“ na stanovenou vzdálenost, hammerbox, vytažení zátěže na lešení, překonání okna, smotání dvou hadic „B“ a jejich uložení do boxu, převalení traktorové pneumatiky, opakovaný výstup na schůdek se zátěží dvou hadicových košů, překonání bariery, připojení savice, přenesení dvou kanystrů na stanovenou vzdálenost.

Každý soutěžící bude soutěžit v zásahovém obleku včetně odnímatelných vrstev, zásahové přilbě, zásahové obuvi, zásahových rukavicích (možno použít záchranářské rukavice). Dýchací přístroj Dräger PSS3000 (neaktivní, bude sloužit jako zátěž) bude připraven pořadatelem.

Níže přiložené přihlášky prosím zasílejte pouze e-mailem na adresy: petr.kresl@seznam.cz  a zdenekmach@seznam.cz  do 25.5.2014.

Přijeďte tedy vyzkoušet své síly na trať do Spůle, zabojujte o ceny věnované sponzory Šumavské ligy pro jednotlivá kola a sbírejte body započítávané do celkového hodnocení této ligy o velice hezké ceny.