Rok:

Výsledky ročníku 2015 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Do
1
Sp
2
Pl
3

4
St
5
1. Pelechy Rendl Antonín 146 80,07DO
80,07
260,47
238,00
332,59
218,13
-. Díly Kouřík Pavel 146 87,18DO
87,18
247,29
218,60
292,68
225,33
3. Třešňový Újezdec Pecka Petr 134 105,16PT
105,16
270,59
243,00
337,66
239,90
4. Nebílovy Myslivec Zbyněk 120 81,01PJ
81,01
262,34
264,00
454,88
281,17
5. Koloveč Klička Jaroslav 107 80,64DO
80,64
283,92
250,00
356,02
-
6. Plánice Kohout Luboš 99 123,65KT
123,65
308,72
275,00
453,79
283,44
7. Spůle Bastl Antonín 88 104,48KT
104,48
297,91
-
437,60
287,98
8. Pelechy Váchal Josef 79 113,96DO
113,96
338,28
-
460,82
277,60
9. Otín Netrval Jan 77 250,97KT-
250,97
261,30
-
268,96
10. Spůle Tauš Václav 76 111,54KT
111,54
331,39
294,00
583,50
292,07
11. Zborovy Lepší Pavel 72 246,55KT-
284,31
266,00
-
246,55
12. Týnec u Klatov Aška Karel 69 277,00KT-
297,60
277,00
415,29
-
13. Česká Kubice Höfler Lukáš 68 118,55DO
118,55
392,47
324,00
490,61
320,57
14. Plánice Babůrek Václav 67 122,10KT
122,10
277,38
262,00
--
15. Týnec u Klatov Kylián Oldřich 59 291,77KT-
457,06
366,30
570,36
291,77
16. Hostouň Šíma Karel 58 120,55DO
120,55
631,86
444,00
482,85
-
17. Otín Mach Milan 56 140,55KT
140,55
678,91
422,00
597,50
348,43
18. Bělá nad Radbuzou Kondrys Juraj 54 167,41DO
167,41
455,06
417,30
--
19. Spůle Braunfuchs František 53 339,30KT-
384,03
339,30
460,85
-
20. Díly Kouřík Patrik 50 93,86DO
93,86
-
405,60
445,01
-
21. Strážov Chaluš Daniel 41 113,35KT
113,35
318,48
---
22. Srbice Svoboda Petr 34 120,88DO
120,88
--
561,75
-
-. - Hofman Lukáš HZSP Lovochemie a.s. 34 332,56--
332,56
364,00
--
24. Rovná (Strážov) Tomášek Michal 33 163,34KT
163,34
484,81
445,00
--
25. Bělá nad Radbuzou Rozhon Vladimír 30 124,58DO
124,58
-
395,00
--
26. Strážov Bouzek Jiří 27 245,25KT----
245,25
27. Koloveč Klička Jaroslav 25 250,83DO----
250,83
28. Týnec u Klatov Aška Karel 24 257,66KT----
257,66
29. Plánice Babůrek Václav 23 265,55KT----
265,55
30. Hrad Nečtiny Zapletal Karel 20 279,96PS----
279,96
31. Rovná (Strážov) Hnojský Lukáš 19 138,26KT
138,26
613,84
535,00
--
32. Cítoliby Srkal Jakub 13 308,01LN----
308,01
33. - Beneš Michal Praha - Kolovraty 12 314,51-----
314,51
34. Louny Bureš Robin 9 353,41LN----
353,41
35. Řepy Svatoň Lukáš 8 354,33AB----
354,33
36. - Burda Martin Praha - Kolovraty 7 440,34-----
440,34
37. Řepy Humpálová Ludmila 6 470,81AB----
470,81
38. Cítoliby Rajnyš Jiří 0 306,10LN----
306,10


Celkem se účastnilo:  38 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: