Výsledky ročníku 2016 časy
BodyPořadíČas Poř. | Tým a jméno | Cel. | Nej.č. | Okr. | Do 1 | Če 2 | Sp 3 | Pl 4 | Dí 5 | St 6 |
---|
1. | Plánice Roman Kohout | 30 | 76,40 | KT | 76,40 | - | - | - | - | - |
2. | Nebílovy Zbyněk Myslivec | 29 | 82,20 | PJ | 82,20 | - | - | - | - | - |
3. | Díly Pavel Kouřík | 28 | 82,62 | DO | 82,62 | - | - | - | - | - |
4. | Česká Kubice Antonín Rendl | 27 | 83,26 | DO | 83,26 | - | - | - | - | - |
5. | Koloveč Jaroslav Klička | 26 | 83,48 | DO | 83,48 | - | - | - | - | - |
6. | Kvasetice Ondřej Klíma | 25 | 83,96 | KT | 83,96 | - | - | - | - | - |
7. | Králův Dvůr Dušan Plodr | 24 | 86,45 | BE | 86,45 | - | - | - | - | - |
8. | Pařezov Lukáš Macht | 23 | 87,66 | DO | 87,66 | - | - | - | - | - |
9. | Díly Patrik Kouřík | 22 | 90,67 | DO | 90,67 | - | - | - | - | - |
10. | Postřekov Robin Knopf | 21 | 91,55 | DO | 91,55 | - | - | - | - | - |
11. | Plánice Lukáš Plánička | 20 | 93,55 | KT | 93,55 | - | - | - | - | - |
12. | Uhelná Příbram Ladislav Vobejda | 19 | 95,53 | HB | 95,53 | - | - | - | - | - |
13. | Kvasetice Pavel Ballý | 18 | 95,85 | KT | 95,85 | - | - | - | - | - |
14. | Příšovice Petr Uher | 17 | 96,52 | LI | 96,52 | - | - | - | - | - |
15. | Čeminy Stanislav Valenta | 16 | 97,74 | PS | 97,74 | - | - | - | - | - |
16. | Cítoliby Robin Bureš | 15 | 98,26 | LN | 98,26 | - | - | - | - | - |
17. | Pocinovice Petr Formánek | 13 | 98,92 | DO | 98,92 | - | - | - | - | - |
18. | Díly Václav Buršík | 12 | 100,81 | DO | 100,81 | - | - | - | - | - |
19. | - Edig Amberger Gleissenberg | 11 | 100,96 | - | 100,96 | - | - | - | - | - |
20. | Mračnice Viktor Bosák | 10 | 101,38 | DO | 101,38 | - | - | - | - | - |
21. | Turkovice Josef Brabec | 9 | 101,48 | PH | 101,48 | - | - | - | - | - |
22. | Hrad Nečtiny Karel Zapletal | 8 | 102,09 | PS | 102,09 | - | - | - | - | - |
23. | Tlumačov Jakub Kulhánek | 7 | 102,18 | ZL | 102,18 | - | - | - | - | - |
24. | Příšovice Dominik Rauner | 6 | 102,36 | LI | 102,36 | - | - | - | - | - |
25. | Česká Kubice Martin Šindelář | 5 | 102,88 | DO | 102,88 | - | - | - | - | - |
26. | Česká Kubice Ondřej Blažek | 4 | 104,62 | DO | 104,62 | - | - | - | - | - |
27. | Stanětice Josef Hoffmann | 3 | 104,74 | DO | 104,74 | - | - | - | - | - |
28. | Postřekov Petr Anderle | 2 | 105,18 | DO | 105,18 | - | - | - | - | - |
29. | Mezholezy (dříve okres Domažlice) Michal Jungmann | 1 | 105,46 | DO | 105,46 | - | - | - | - | - |
30. | Zahorčice Petr Kollross | 0 | 98,88 | KT | 98,88 | - | - | - | - | - |
-. | Štítary Petr Bajer | 0 | 105,49 | DO | 105,49 | - | - | - | - | - |
-. | Brandov Lukáš Mooz | 0 | 106,16 | MO | 106,16 | - | - | - | - | - |
-. | - Hans Schmidt Gleissenberg | 0 | 107,00 | - | 107,00 | - | - | - | - | - |
-. | Zahorčice Pavel Kollross | 0 | 107,59 | KT | 107,59 | - | - | - | - | - |
-. | - Thomas Greil Gleissenberg | 0 | 108,19 | - | 108,19 | - | - | - | - | - |
-. | Bdeněves Jiří Pešta | 0 | 108,37 | PS | 108,37 | - | - | - | - | - |
-. | Nýřany Marek Štěpánek | 0 | 108,51 | PS | 108,51 | - | - | - | - | - |
-. | Rynholec Vašek Tůma | 0 | 109,61 | RA | 109,61 | - | - | - | - | - |
-. | Zlatá Koruna Tomáš Melner | 0 | 110,05 | CK | 110,05 | - | - | - | - | - |
-. | Čižice Pavel Hauer | 0 | 110,21 | PJ | 110,21 | - | - | - | - | - |
-. | Kdyně Václav Milfort | 0 | 110,50 | DO | 110,50 | - | - | - | - | - |
-. | Pelechy Josef Váchal | 0 | 110,93 | DO | 110,93 | - | - | - | - | - |
-. | Dolní Folmava Ondřej Bolovanský | 0 | 112,92 | DO | 112,92 | - | - | - | - | - |
-. | Koloveč Lukáš Krechler | 0 | 113,01 | DO | 113,01 | - | - | - | - | - |
-. | Příšovice Lukáš Racek | 0 | 113,56 | LI | 113,56 | - | - | - | - | - |
-. | - Simon Decker Döfering | 0 | 113,88 | - | 113,88 | - | - | - | - | - |
-. | Zahorčice Daniel Hudský | 0 | 113,91 | KT | 113,91 | - | - | - | - | - |
-. | Štítary Jakub Hasenöhrl | 0 | 115,32 | DO | 115,32 | - | - | - | - | - |
-. | Nebílovy Jakub Komorous | 0 | 115,73 | PJ | 115,73 | - | - | - | - | - |
-. | Postřekov Jan Kreuz | 0 | 116,22 | DO | 116,22 | - | - | - | - | - |
-. | Mnichovice Leoš Gurniok | 0 | 118,20 | BN | 118,20 | - | - | - | - | - |
-. | Stanětice Daniel Kněz | 0 | 118,65 | DO | 118,65 | - | - | - | - | - |
-. | Bořice Jakub Řehák | 0 | 119,14 | DO | 119,14 | - | - | - | - | - |
-. | Srbice Petr Svoboda | 0 | 119,22 | DO | 119,22 | - | - | - | - | - |
-. | Česká Kubice Lukáš Höfler | 0 | 119,37 | DO | 119,37 | - | - | - | - | - |
-. | Zlatá Koruna Antonín Haniš | 0 | 120,61 | CK | 120,61 | - | - | - | - | - |
-. | Meclov Miroslav Žáček | 0 | 120,85 | DO | 120,85 | - | - | - | - | - |
-. | Stanětice Josef Váchal | 0 | 121,28 | DO | 121,28 | - | - | - | - | - |
-. | Hostouň Karel Šíma | 0 | 121,40 | DO | 121,40 | - | - | - | - | - |
-. | Štítary Miroslav Malý | 0 | 121,80 | DO | 121,80 | - | - | - | - | - |
-. | Rynholec Adam Šeba | 0 | 122,21 | RA | 122,21 | - | - | - | - | - |
-. | Radkovice u Budče Petr Štěpán | 0 | 122,57 | TR | 122,57 | - | - | - | - | - |
-. | Králův Dvůr Jaroslav Kocourek | 0 | 123,49 | BE | 123,49 | - | - | - | - | - |
-. | Bdeněves Michal Vojáček | 0 | 123,79 | PS | 123,79 | - | - | - | - | - |
-. | - Daniel Baier Schonthal | 0 | 125,82 | - | 125,82 | - | - | - | - | - |
-. | Bdeněves Dan Stach | 0 | 125,94 | PS | 125,94 | - | - | - | - | - |
-. | Hrad Nečtiny Vojtěch Pešta | 0 | 125,95 | PS | 125,95 | - | - | - | - | - |
-. | Rynholec Radek Jungmann | 0 | 127,23 | RA | 127,23 | - | - | - | - | - |
-. | Nýřany Vít Novák | 0 | 128,07 | PS | 128,07 | - | - | - | - | - |
-. | Malechov Václav Voráček | 0 | 128,57 | KT | 128,57 | - | - | - | - | - |
-. | Plánice Václav Babůrek | 0 | 128,62 | KT | 128,62 | - | - | - | - | - |
-. | Tlumačov Jakub Přibyl | 0 | 129,12 | ZL | 129,12 | - | - | - | - | - |
-. | Rynholec Jan Kaválek | 0 | 129,67 | RA | 129,67 | - | - | - | - | - |
-. | Spůle Stanislav Fletter | 0 | 130,14 | KT | 130,14 | - | - | - | - | - |
-. | Mezholezy (dříve okres Domažlice) Miloš Černohorský | 0 | 132,54 | DO | 132,54 | - | - | - | - | - |
-. | Zlatá Koruna Jakub Hopman | 0 | 135,18 | CK | 135,18 | - | - | - | - | - |
-. | Boršov Antonín Pácha | 0 | 137,38 | JI | 137,38 | - | - | - | - | - |
-. | Spůle František Braunfuchs | 0 | 137,48 | KT | 137,48 | - | - | - | - | - |
-. | Volšovy Matyáš Bernard | 0 | 138,29 | KT | 138,29 | - | - | - | - | - |
-. | - Markus Steinwagner Döfering | 0 | 143,29 | - | 143,29 | - | - | - | - | - |
-. | Kdyně Luděk Mlnařík | 0 | 144,69 | DO | 144,69 | - | - | - | - | - |
-. | Tlumačov Jiří Ticháček | 0 | 145,78 | ZL | 145,78 | - | - | - | - | - |
-. | Kdyně Tomáš Klička | 0 | 148,88 | DO | 148,88 | - | - | - | - | - |
-. | Králův Dvůr Rudolf Bretschneider | 0 | 151,42 | BE | 151,42 | - | - | - | - | - |
-. | Pocinovice Aleše Franěk | 0 | 154,73 | DO | 154,73 | - | - | - | - | - |
-. | Boršov Jan Mašek | 0 | 156,62 | JI | 156,62 | - | - | - | - | - |
-. | Malechov Martin Matěj | 0 | 165,23 | KT | 165,23 | - | - | - | - | - |
-. | Uhelná Příbram Jindřich Cvačka | 0 | 187,90 | HB | 187,90 | - | - | - | - | - |
Celkem se účastnilo: 88 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: