Výsledky ročníku 2015 pořadí v soutěži
BodyPořadíČas Poř. | Tým a jméno | Cel. | Nej.č. | Okr. | Do 1 | Sp 2 | Pl 3 | Dí 4 | St 5 |
---|
1. | Pelechy Rendl Antonín | 146 | 80,07 | DO | 1 | 3 | 2 | 2 | 1 |
-. | Díly Kouřík Pavel | 146 | 87,18 | DO | 4 | 1 | 1 | 1 | 2 |
3. | Třešňový Újezdec Pecka Petr | 134 | 105,16 | PT | 7 | 5 | 3 | 3 | 3 |
4. | Nebílovy Myslivec Zbyněk | 120 | 81,01 | PJ | 3 | 4 | 7 | 9 | 12 |
5. | Koloveč Klička Jaroslav | 107 | 80,64 | DO | 2 | 7 | 4 | 4 | - |
6. | Plánice Kohout Luboš | 99 | 123,65 | KT | 15 | 11 | 9 | 8 | 13 |
7. | Spůle Bastl Antonín | 88 | 104,48 | KT | 6 | 10 | - | 6 | 14 |
8. | Pelechy Váchal Josef | 79 | 113,96 | DO | 10 | 15 | - | 10 | 10 |
9. | Otín Netrval Jan | 77 | 250,97 | KT | - | 2 | 5 | - | 9 |
10. | Spůle Tauš Václav | 76 | 111,54 | KT | 8 | 13 | 11 | 17 | 16 |
11. | Zborovy Lepší Pavel | 72 | 246,55 | KT | - | 8 | 8 | - | 5 |
12. | Týnec u Klatov Aška Karel | 69 | 277,00 | KT | - | 9 | 10 | 5 | - |
13. | Česká Kubice Höfler Lukáš | 68 | 118,55 | DO | 11 | 17 | 12 | 13 | 20 |
14. | Plánice Babůrek Václav | 67 | 122,10 | KT | 14 | 6 | 6 | - | - |
15. | Týnec u Klatov Kylián Oldřich | 59 | 291,77 | KT | - | 19 | 15 | 16 | 15 |
16. | Hostouň Šíma Karel | 58 | 120,55 | DO | 12 | 22 | 20 | 12 | - |
17. | Otín Mach Milan | 56 | 140,55 | KT | 18 | 23 | 19 | 18 | 21 |
18. | Bělá nad Radbuzou Kondrys Juraj | 54 | 167,41 | DO | 20 | 18 | 18 | - | - |
19. | Spůle Braunfuchs František | 53 | 339,30 | KT | - | 16 | 13 | 11 | - |
20. | Díly Kouřík Patrik | 50 | 93,86 | DO | 5 | - | 17 | 7 | - |
21. | Strážov Chaluš Daniel | 41 | 113,35 | KT | 9 | 12 | - | - | - |
22. | Srbice Svoboda Petr | 34 | 120,88 | DO | 13 | - | - | 15 | - |
-. | - Hofman Lukáš HZSP Lovochemie a.s. | 34 | 332,56 | - | - | 14 | 14 | - | - |
24. | Rovná (Strážov) Tomášek Michal | 33 | 163,34 | KT | 19 | 20 | 21 | - | - |
25. | Bělá nad Radbuzou Rozhon Vladimír | 30 | 124,58 | DO | 16 | - | 16 | - | - |
26. | Strážov Bouzek Jiří | 27 | 245,25 | KT | - | - | - | - | 4 |
27. | Koloveč Klička Jaroslav | 25 | 250,83 | DO | - | - | - | - | 6 |
28. | Týnec u Klatov Aška Karel | 24 | 257,66 | KT | - | - | - | - | 7 |
29. | Plánice Babůrek Václav | 23 | 265,55 | KT | - | - | - | - | 8 |
30. | Hrad Nečtiny Zapletal Karel | 20 | 279,96 | PS | - | - | - | - | 11 |
31. | Rovná (Strážov) Hnojský Lukáš | 19 | 138,26 | KT | 17 | 21 | 22 | - | - |
32. | Cítoliby Srkal Jakub | 13 | 308,01 | LN | - | - | - | - | 18 |
33. | - Beneš Michal Praha - Kolovraty | 12 | 314,51 | - | - | - | - | - | 19 |
34. | Louny Bureš Robin | 9 | 353,41 | LN | - | - | - | - | 22 |
35. | Řepy Svatoň Lukáš | 8 | 354,33 | AB | - | - | - | - | 23 |
36. | - Burda Martin Praha - Kolovraty | 7 | 440,34 | - | - | - | - | - | 24 |
37. | Řepy Humpálová Ludmila | 6 | 470,81 | AB | - | - | - | - | 25 |
38. | Cítoliby Rajnyš Jiří | 0 | 306,10 | LN | - | - | - | - | 17 |
Celkem se účastnilo: 38 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: