Hamr 2026 (Jindřichův Hradec)
Memoriál Františka Outlého
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Velká cena Třeboňska |
| Stránky pořadatele: | https://www.facebook.com/groups/sdhhamr/?fref=ts |
| Kdy: | 29. 08. 2026 20:00 |
| Kontakt: | Michal Szökol |
| Telefon: | 776486521 |
| Okres: | Jindřichův Hradec |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Jan Zahradník |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Lomnice nad Lužnicí | Jindřichův Hradec | 16,58 | 16,58 | 16,46 | 0,12 | |
![]() | 2. | Chlum u Třeboně | Jindřichův Hradec | 17,04 | 17,04 | 16,91 | 0,13 | |
![]() | 3. | Horní Meziříčko | Jindřichův Hradec | 18,33 | 18,33 | 18,32 | 0,01 | |
![]() | 4. | Roseč | Jindřichův Hradec | 18,92 | 18,92 | 18,32 | 0,60 | |
![]() | 5. | Slavonice | Jindřichův Hradec | 19,49 | 19,49 | 18,06 | 1,43 | |
![]() | 6. | Olešnice | České Budějovice | 20,40 | 18,79 | 20,40 | 1,61 | |
![]() | 7. | Trhové Sviny | České Budějovice | 20,42 | 20,42 | 19,33 | 1,09 | |
![]() | 8. | Chlum u Třeboně B | Jindřichův Hradec | 20,59 | 19,78 | 20,59 | 0,81 | |
![]() | 9. | Dolní Žďár | Jindřichův Hradec | 21,17 | 21,17 | 20,77 | 0,40 | |
![]() | 9. | Cizkrajov | Jindřichův Hradec | 21,17 | 20,92 | 21,17 | 0,25 | |
![]() | 11. | Adamov | České Budějovice | 21,39 | 17,77 | 21,39 | 3,62 | |
![]() | 12. | Hamr | Jindřichův Hradec | 23,68 | 23,68 | 19,36 | 4,32 | |
![]() | 13. | Rapšach | Jindřichův Hradec | 34,70 | 34,70 | 34,52 | 0,18 | |
![]() | 14. | Olešnice B | České Budějovice | 36,30 | 36,30 | 35,39 | 0,91 | |
![]() | 15. | Mníšek | Jindřichův Hradec | NP | NP | NP | - | |
![]() | 15. | Lásenice | Jindřichův Hradec | NP | NP | NP | - | |
![]() | 15. | Slavošovice B | České Budějovice | NP | NP | NP | - |
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Hamr A | Jindřichův Hradec | 19,31 | 19,27 | 19,31 | 0,04 | |
![]() | 2. | Chlum u Třeboně | Jindřichův Hradec | 20,39 | 18,44 | 20,39 | 1,95 | |
![]() | 3. | Slavonice | Jindřichův Hradec | 22,09 | 22,09 | 21,72 | 0,37 | |
![]() | 4. | Rapšach C | Jindřichův Hradec | 22,16 | 21,07 | 22,16 | 1,09 | |
![]() | 5. | Slavošovice | České Budějovice | 23,13 | 23,13 | 23,00 | 0,13 | |
![]() | 6. | Roseč | Jindřichův Hradec | 26,13 | 26,13 | 25,60 | 0,53 | |
![]() | 7. | Staňkov | Jindřichův Hradec | 27,33 | 27,33 | 26,79 | 0,54 | |
![]() | 8. | Dolní Žďár B | Jindřichův Hradec | 27,58 | 25,32 | 27,58 | 2,26 | |
![]() | 9. | Dolní Žďár A | Jindřichův Hradec | 28,13 | 25,34 | 28,13 | 2,79 | |
![]() | 10. | Hamr B | Jindřichův Hradec | 29,20 | 27,71 | 29,20 | 1,49 | |
![]() | 11. | Rapšach B | Jindřichův Hradec | 32,20 | 32,20 | 31,45 | 0,75 | |
![]() | 12. | Rapšach A | Jindřichův Hradec | 36,41 | 36,41 | 36,22 | 0,19 | |
![]() | 13. | Trhové Sviny | České Budějovice | 38,32 | 37,85 | 38,32 | 0,47 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Střížov | České Budějovice | 16,20 | 15,45 | 16,20 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Slavošovice | České Budějovice | 16,25 | 16,14 | 16,25 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Olešnice | České Budějovice | 16,22 | 16,31 | 16,31 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Lomnice nad Lužnicí | Jindřichův Hradec | 16,06 | 16,45 | 16,45 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Lásenice | Jindřichův Hradec | 16,53 | 16,49 | 16,53 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Lomnice nad Lužnicí | Jindřichův Hradec | 16,58 | 16,46 | 16,58 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Chlum u Třeboně | Jindřichův Hradec | 16,61 | 16,14 | 16,61 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Chlum u Třeboně | Jindřichův Hradec | 17,04 | 16,91 | 17,04 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Lomnice nad Lužnicí | Jindřichův Hradec | 17,62 | 17,56 | 17,62 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Chlum u Třeboně | Jindřichův Hradec | 17,77 | 17,71 | 17,77 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Horní Meziříčko | Jindřichův Hradec | 18,32 | 18,32 | 18,32 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Horní Meziříčko | Jindřichův Hradec | 18,33 | 18,32 | 18,33 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Slavonice | Jindřichův Hradec | 18,50 | 18,25 | 18,50 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Roseč | Jindřichův Hradec | 18,92 | 18,32 | 18,92 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Ločenice | České Budějovice | 18,98 | 17,57 | 18,98 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Slavonice | Jindřichův Hradec | 19,49 | 18,06 | 19,49 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Olešnice | České Budějovice | 18,79 | 20,40 | 20,40 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Trhové Sviny | České Budějovice | 20,42 | 19,33 | 20,42 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Chlum u Třeboně B | Jindřichův Hradec | 19,78 | 20,59 | 20,59 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Hamr B | Jindřichův Hradec | 20,33 | 20,63 | 20,63 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Hamr B | Jindřichův Hradec | 20,35 | 21,12 | 21,12 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Cizkrajov | Jindřichův Hradec | 20,92 | 21,17 | 21,17 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Dolní Žďár | Jindřichův Hradec | 21,17 | 20,77 | 21,17 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Adamov | České Budějovice | 17,77 | 21,39 | 21,39 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Dolní Žďár | Jindřichův Hradec | 21,08 | 21,61 | 21,61 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Chlum u Třeboně B | Jindřichův Hradec | 21,70 | 21,70 | 21,70 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Chlum u Třeboně B | Jindřichův Hradec | 21,83 | 21,68 | 21,83 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Rapšach | Jindřichův Hradec | 21,34 | 21,89 | 21,89 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Dolní Žďár | Jindřichův Hradec | 20,43 | 22,86 | 22,86 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Roseč | Jindřichův Hradec | 23,30 | 22,10 | 23,30 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hamr A | Jindřichův Hradec | 19,27 | 19,31 | 19,31 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Chlum u Třeboně | Jindřichův Hradec | 18,44 | 20,39 | 20,39 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Hamr A | Jindřichův Hradec | 20,91 | 20,53 | 20,91 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Dolní Žďár A | Jindřichův Hradec | 21,22 | 21,73 | 21,73 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Rapšach A | Jindřichův Hradec | 22,03 | 22,04 | 22,04 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Slavonice | Jindřichův Hradec | 22,09 | 21,72 | 22,09 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Hamr | Jindřichův Hradec | 20,43 | 22,14 | 22,14 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Rapšach C | Jindřichův Hradec | 21,07 | 22,16 | 22,16 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Dolní Žďár A | Jindřichův Hradec | 20,88 | 22,17 | 22,17 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Hamr B | Jindřichův Hradec | 22,44 | 21,82 | 22,44 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Dolní Žďár B | Jindřichův Hradec | 22,62 | 22,17 | 22,62 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Slavonice | Jindřichův Hradec | 22,73 | 21,78 | 22,73 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Slavošovice | České Budějovice | 23,13 | 23,00 | 23,13 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Chlum u Třeboně | Jindřichův Hradec | 22,77 | 23,19 | 23,19 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Roseč | Jindřichův Hradec | 24,73 | 24,22 | 24,73 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Rapšach A | Jindřichův Hradec | 24,98 | 23,67 | 24,98 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Rapšach C | Jindřichův Hradec | 24,49 | 25,10 | 25,10 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Dešná | Jindřichův Hradec | 25,15 | 23,45 | 25,15 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Roseč | Jindřichův Hradec | 26,13 | 25,60 | 26,13 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Staňkov | Jindřichův Hradec | 27,33 | 26,79 | 27,33 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Dolní Žďár B | Jindřichův Hradec | 25,32 | 27,58 | 27,58 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Rapšach B | Jindřichův Hradec | 28,00 | 24,15 | 28,00 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Dolní Žďár A | Jindřichův Hradec | 25,34 | 28,13 | 28,13 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Staňkov | Jindřichův Hradec | 27,85 | 28,28 | 28,28 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Hamr B | Jindřichův Hradec | 27,71 | 29,20 | 29,20 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Rapšach B | Jindřichův Hradec | 32,20 | 31,45 | 32,20 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Rapšach B | Jindřichův Hradec | 32,53 | 33,17 | 33,17 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Staňkov | Jindřichův Hradec | 34,83 | 34,45 | 34,83 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Rapšach A | Jindřichův Hradec | 36,41 | 36,22 | 36,41 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Trhové Sviny | České Budějovice | 37,85 | 38,32 | 38,32 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu







