Liga: | Mistrovství republiky v požárním sportu |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 03. 07. 2017 11:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Zlín |
Kraj: | Zlínský |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bludov Jiří Červinka | SU | 11,53 | 13,16 | 11,53 | |
2. | Michálkovice Maxim Rokosz | OV | 12,49 | NP | 12,49 | |
3. | Oznice Martin Holčák | VS | 12,60 | 12,60 | 15,97 | |
4. | Bořitov Patrik Fojt | BK | 12,63 | 13,81 | 12,63 | |
5. | Písková Lhota Martin Zradička | MB | 12,65 | NP | 12,65 | |
6. | Písková Lhota Vojtěch Urban | MB | 13,09 | 14,27 | 13,09 | |
7. | Michálkovice Bruno Šimek | OV | 13,10 | NP | 13,10 | |
8. | Michálkovice Richard Šimek | OV | 13,41 | 13,41 | 15,47 | |
9. | Oznice Adam Baletka | VS | 13,42 | 15,55 | 13,42 | |
10. | Velké Meziříčí Ivo Březka | ZR | 13,44 | 13,44 | NP | |
11. | Chlumec nad Cidlinou I Michal Rakouský | HK | 13,55 | NP | 13,55 | |
12. | Oznice Martin Gerža | VS | 13,66 | NP | 13,66 | |
13. | Střezimíř Filip Hulan | BN | 13,77 | 14,60 | 13,77 | |
14. | Žlutice Jan Šlechta | KV | 13,83 | 14,72 | 13,83 | |
15. | Manětín Adam Kůsa | PS | 13,88 | 13,88 | 15,95 | |
16. | Písková Lhota Šimon Crkal | MB | 13,89 | 13,89 | 14,02 | |
17. | Písková Lhota Vojtěch Ševčík | MB | 13,98 | 14,45 | 13,98 | |
18. | Chlumec nad Cidlinou I Vojtěch Horák | HK | 13,98 | 13,98 | NP | |
19. | Žlutice Jiří Pták | KV | 14,01 | 22,22 | 14,01 | |
20. | Manětín Aleš Severa | PS | 14,05 | 14,05 | 18,13 | |
21. | Dolní Měcholupy Miroslav Němeček | AB | 14,16 | 15,16 | 14,16 | |
22. | Střezimíř Tomáš Knotek | BN | 14,53 | 14,53 | 14,62 | |
23. | Dolní Měcholupy Lukáš Plhal | AB | 14,55 | 15,05 | 14,55 | |
24. | Střezimíř David Bartoň | BN | 14,63 | 14,63 | 17,11 | |
25. | Dolní Měcholupy Michael Jurča | AB | 14,71 | 20,07 | 14,71 | |
26. | Žlutice Ondřej Klaban | KV | 14,76 | 14,76 | 15,38 | |
27. | Žlutice Mikuláš Slavík | KV | 14,86 | NP | 14,86 | |
28. | Michálkovice Ondřej Adámek | OV | 14,93 | 17,03 | 14,93 | |
29. | Manětín Vojtěch Maršán | PS | 14,96 | 15,46 | 14,96 | |
30. | Písková Lhota Jakub Košnář | MB | 14,99 | NP | 14,99 | |
31. | Oznice Jaroslav Tkadlec | VS | 15,05 | NP | 15,05 | |
32. | Michálkovice Ondřej Svačina | OV | 15,38 | 15,38 | 16,21 | |
33. | Střezimíř Filip Kopečný | BN | 15,67 | NP | 15,67 | |
34. | Bludov Ondřej Jašek | SU | 15,68 | 15,68 | 20,96 | |
35. | Velké Meziříčí Petr Kutlvašr | ZR | 15,81 | 15,81 | 16,60 | |
36. | Střezimíř Vítek Trachta | BN | 15,85 | NP | 15,85 | |
37. | Velké Meziříčí Matěj Plachetský | ZR | 16,19 | 16,19 | 24,46 | |
38. | Bořitov Marek Odehnal | BK | 16,29 | 17,99 | 16,29 | |
39. | Dolní Měcholupy Michal Popsimov | AB | 16,39 | 16,39 | 17,14 | |
40. | Velké Meziříčí Aleš Stejskal | ZR | 16,40 | 16,40 | 18,51 | |
41. | Žlutice Petr Skačan | KV | 16,43 | 16,43 | 19,06 | |
42. | Dolní Dobrouč Michal Krejčíř | UO | 16,70 | NP | 16,70 | |
43. | Bludov David Matějček | SU | 16,83 | NP | 16,83 | |
44. | Oznice Tomáš Bětuňák | VS | 16,98 | 16,98 | 17,04 | |
45. | Dolní Měcholupy Stanislav Kulhánek | AB | 16,98 | 16,98 | 20,45 | |
46. | Bořitov Štěpán Kašparec | BK | 17,15 | NP | 17,15 | |
47. | Dolní Dobrouč Lukáš Ryšavý | UO | 17,41 | NP | 17,41 | |
48. | Manětín Štěpán Kůsa | PS | 17,95 | 17,95 | 18,31 | |
49. | Žlutice Leon Daniš | KV | 19,68 | 19,68 | NP | |
50. | Manětín Jan Maršán | PS | 19,93 | 19,93 | NP | |
51. | Velké Meziříčí Martin Alló | ZR | 20,57 | NP | 20,57 | |
52. | Velké Meziříčí Daniel Frey | ZR | 21,36 | NP | 21,36 | |
53. | Bořitov Pavel Karásek | BK | 25,09 | 25,09 | NP | |
54. | Střezimíř Lukáš Eliáš | BN | NP | NP | NP | |
54. | Michálkovice Václav Florián Čech | OV | NP | NP | NP | |
54. | Dolní Dobrouč Šimon Pecháček | UO | NP | NP | NP | |
54. | Manětín Jaroslav Hruška | PS | NP | NP | NP | |
54. | Bořitov Alexandr Hořava | BK | NP | NP | NP | |
54. | Střezimíř Michal Eliáš | BN | NP | NP | NP | |
54. | Michálkovice Karel Rožaš | OV | NP | NP | NP | |
54. | Bludov Vojtěch Kotrlý | SU | NP | NP | NP |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Střezimíř Lucie Pomahačová | BN | 12,24 | NP | 12,24 | |
2. | Žlutice Štěpánka Horská | KV | 12,47 | 13,58 | 12,47 | |
3. | Dolní Dobrouč Tereza Peřinová | UO | 12,66 | 12,66 | 13,52 | |
4. | Bludov Dana Krabicová | SU | 12,95 | NP | 12,95 | |
5. | Manětín Zuzana Šafrová | PS | 12,97 | 12,97 | NP | |
6. | Písková Lhota Lenka Nováková | MB | 13,03 | NP | 13,03 | |
7. | Písková Lhota Kateřina Martinová | MB | 13,07 | 13,07 | 13,26 | |
8. | Písková Lhota Eliška Němečková | MB | 13,29 | 14,10 | 13,29 | |
9. | Písková Lhota Valentýna Homolková | MB | 13,39 | 13,39 | NP | |
10. | Dolní Měcholupy Kristýna Vojtová | AB | 13,50 | 13,93 | 13,50 | |
11. | Velké Meziříčí Kateřina Mašková | ZR | 13,51 | 17,44 | 13,51 | |
12. | Bořitov Veronika Němcová | BK | 13,76 | 14,01 | 13,76 | |
13. | Oznice Klára Kociánová | VS | 13,98 | 13,98 | NP | |
14. | Oznice Karolína Skýpalová | VS | 14,04 | 14,74 | 14,04 | |
15. | Stráž nad Nežárkou Eliška Hrodějová | JH | 14,05 | 16,37 | 14,05 | |
16. | Michálkovice Lucie Kučerová | OV | 14,23 | NP | 14,23 | |
17. | Bořitov Anna Pernicová | BK | 14,26 | 14,26 | 14,90 | |
18. | Dolní Dobrouč Barbora Maixnerová | UO | 14,29 | 18,00 | 14,29 | |
19. | Žlutice Antonie Minářová | KV | 14,30 | 16,94 | 14,30 | |
19. | Dolní Dobrouč Michaela Švábová | UO | 14,30 | NP | 14,30 | |
21. | Žlutice Eliška Slavíková | KV | 14,40 | 16,92 | 14,40 | |
22. | Žlutice Žaneta Řezáčová | KV | 14,60 | 14,67 | 14,60 | |
23. | Stráž nad Nežárkou Aneta Petrů | JH | 14,86 | 16,39 | 14,86 | |
24. | Písková Lhota Martina Kovaříková | MB | 14,88 | 29,98 | 14,88 | |
25. | Bludov Vendula Jílková | SU | 14,94 | 15,01 | 14,94 | |
26. | Dolní Měcholupy Alena Kašpárková | AB | 15,06 | 15,06 | NP | |
27. | Oznice Hana Rudolecká | VS | 15,32 | 15,32 | 38,08 | |
28. | Dolní Dobrouč Klára Nováková | UO | 15,63 | NP | 15,63 | |
29. | Michálkovice Nikola Chobotová | OV | 16,83 | NP | 16,83 | |
30. | Manětín Anna Vandrovcová | PS | 16,98 | 16,98 | 19,29 | |
31. | Stráž nad Nežárkou Andrea Kovářová | JH | 17,06 | 17,24 | 17,06 | |
32. | Bořitov Klára Beranová | BK | 17,55 | NP | 17,55 | |
33. | Velké Meziříčí Tereza Konečná | ZR | 18,63 | 18,63 | 20,79 | |
34. | Dolní Měcholupy Anna Kolářová | AB | 24,97 | NP | 24,97 | |
35. | Střezimíř Linda Brázdová | BN | NP | NP | NP | |
35. | Střezimíř Eliška Nováková | BN | NP | NP | NP | |
35. | Bořitov Simona Páralová | BK | NP | NP | NP | |
35. | Velké Meziříčí Daniela Bíbrová | ZR | NP | NP | NP | |
35. | Velké Meziříčí Kateřina Chlubnová | ZR | NP | NP | NP | |
35. | Bludov Monika Kamlarová | SU | NP | NP | NP | |
35. | Bořitov Karolina Hořavová | BK | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře